top of page

Najczęściej zadawane pytania

5

Czy tatuator przygotuje mi projekt?

Tatuatorzy w naszym studiu nie przygotowują projektów na zamówienie.

6

Czy mogę wykupić voucher dla osoby bliskiej?

Voucher możesz zakupić w naszym studiu, dla każdej osoby, której chcesz sprawić tego rodzaju prezent.

7

Jak wykorzystać voucher?

W celu wykorzystania vouchera, należy skontaktować się z nami za pomocą dowolnej formy kontaktu i umówić się na sesję w dowolnym, wolnym terminie (uzgadniając wcześniej szczegóły wykonania tatuażu). Jeżeli całkowity koszt wykonania tatuażu będzie wyższy niż wartość vouchera, klient będzie zobligowany do uregulowania brakującej sumy.

8

Jakie są sposoby płatności?

W naszym studiu zapłacisz kartą i gotówką.

Jak przygotować się do tatuażu?

Odpowiednie przygotowanie do sesji tatuażu jest bardzo ważne. Przede wszystkim, musisz być wypoczęty/a ,  odświeżony/a i ubrany/a adekwatnie do miejsca w którym będzie wykonywany tatuaż. Dla przykładu: gdy tatuaż będzie wykonywany na plecach - nie zakładaj stroju jednoczęściowego. Stawiając się na sesję klient, nie może być pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających (w tym alkoholu).

2

Jak umówić się na sesję?

Na sesje możesz umówić się za pomocą:

3

Jak dbać o tatuaż?

Odpowiednia pielęgnacja tatuażu jest bardzo ważna. Po sesji tatuator nałoży opatrunek, który należy utrzymywać na skórze od 2 do 5 dni. Po tym czasie należy pielęgnować tatuaż wskazanymi przez tatuatora kosmetykami. Gdy tatuaż jest świeży unikaj:

  • solarium,

  • kontaktu z chemią,

  • drapania,

  • basenów.

4

Jaki jest koszt wykonania tatuażu?

Cena tatuażu jest uzależniona od projektu, miejsca na ciele i trudności wykonania, którą ocenia tatuator. Koszt wykonania tatuażu jest każdorazowo indywidualny.

bottom of page